| CarolinaArad a întrebat:

Ce parere aveti despre Anahi? sau despre prezenta ei scenica?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, este frumoasa si foarte talentata, joaca foarte bine si canta superb...imi place de ea...

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place foarte mult Anahi, canta superb si arata foarte bine.

| Victoria a răspuns:

Eu am vazut-o in realitate la cativa metri distanta, la concertul din Bucuresti din 6 septembrie 2008. Imi place cum canta, cum interactioneaza cu fanii. Preferata mea este Maite, dar le admir si pe Anahi si Dulce.

| inna a răspuns:

O admir foarte mult mai ales ca a vorbit in public despre problema sa anorexia-boala ce s-a confruntat 4 ani cu ea.winkingDe admirat si vocea sa superba.

| SweetCandy a răspuns:

E frumusica..in rest nu stiu nimic despre eabig grin

| Mwhahahaa a răspuns:

Nu sunt cine stie ce fana a ei.Insa e frumusica(machiata, caci naturala e ingrozitoare:-&)
Canta dragutel big grin Sincer... dintre Anahi, Dulce Maria si Lupita imi placea cum canta Lupita :X Ea are o voce care le astupa pe celelalte. Anahi si Dulce au o voce mai pitigaiatabig grin trueeeerolling on the floor

papa.
xoxo.

| Letytzy@ a răspuns:

Mie imi place Anahilove strucklove struck

| pypa007 a răspuns:

E o cantereata frumuasa si cu o vocie de invidiat are Anahi mie in place de Anahi

| OFF a răspuns:

Salut!
Anahi isi face o prezentare sooperrrrr :X
chiar imi place. Si cred ca si tie iti place multwinking
multumesc
La revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anahi este o printesalove struck are o voce superbalove struck si este frumoasalove struck

| Maria_5163 a răspuns:

Este idolul meu love struck