| Sindrom a întrebat:

Ce parere aveti despre Andy Sixx?
Fara raspunsuri de genul "handicapat ca e emo" "handicapat ca nu e" etc

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

E dragut si talentat.
That's all i have to say.

| Minzyy a răspuns:

E...Adorabillove struck

| 985436982 a răspuns:

Vrei sa spui Andy Biersack.
Imi place cum canta, dar asta e tot. Nu ma prea atrage. Il respect ca si cantaret dar cam atat big grin

| alexadra a răspuns:

Il ador iar lucul ei e bestiallove struck

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Arata fabulos canta la fel cum arata.Il aproape ador:*:*:*.

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Este foarte foarte hot de aceea este votat la Hottiest Man este foarte frumos mai ales ochii lui. il ador

| amiX a răspuns:

Are niste ochi si o voce incredibile.este cataretul meu preferat mai pe scurt HOT

| Eudaimonia a răspuns:

E un om ca orice on, nu e emo nici hadicapat, astea sunt doar parerile celor care nu i'au dat o sansa si l'au judecat dupa aspect, ce sa zis e sooo sweetlove struck