| angelinthedark a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care dupa ce dezvirgineaza o fata nu o mai baga in seama, sau ii da papucii? Dar despre aceia care dupa ce fata i se daruieste, o iubeste mai mult, se comporta mai frumos, aceia credeti ca iubesc cu adevarat fata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt foarte rari barbatii care dupa ce dezvirgineaza o fata ii dau papucii. Si, de obicei, asta se intampla fiindca fata nu si-a ales bine partenerul. Exista femei mai interesate de propria lor virginitate si de evenimentul pierderii ei, decat de relatie si de caracterul barbatului pe care si l-au ales. Multe femei se asteapta ca purtarea barbatului fata de ele sa se imbunatateasca dupa inceperea activitatii sexuale. Si asta e profund anormal. Barbatul iubeste o femeie, nu o gaura, asa ca el nu o va iubi mai mult fiindca s-a culcat cu el. Si daca i se pretinde, va fi coplesit ed aceasta cerinta anormala si va da bir cu fugitii. Cei acre se comporta mai frumos cu fata dupa sex, de fapt nu o iubesc pe ea, ci doar senzatia ca sunt masculi. Pentru un barbat normal, care isi iubeste partenera in intregul ei, sexul nu modifica nici sentmentele, nici purtarea.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Bai fată calmează'te că e la fotbal cu băieţii şi punct.Sună'l şi zii că vrei să vă întâlniţi. Şi daca te'a lasat e un măgar da eu tot ramân la aceeaşi parere că exagerezi

| juniper a răspuns:

Orice e posibil, la varianta a doua ma refer, de ce sa nu iubeasca un baiat o fata din tot sufletul? Se poate, exista astfel de baieti, numai ca 0, 01% exista.
La prima varianta, aia vor numai sa ajunga in patul fiecarei fete care ii iese in cale.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Prima mi se pare absurda imi vine sa ii bat pe toti si cunosc extrem de multi big grin partea cealalta mi'ar placea sa fie adevarata:X:X:X:X:X:Xin amre parte eu cred ca e adevarata

| unione a răspuns:

La prima intrebare nu am cunoscut un baiat matur sa faca asa, nici n-am auzit, se intampla la pustani fara cap. Referitor la a 2-a, asa am fost eu cu fosta dar nu a folosit la nimic, m-a inselat... Variaza de la persoana la persoana...

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Mai termina te ma laughing pe unde intru dau de intrebari d`ale tale, ori u nu stii sa minti ori faci misto de noi, ori n`ai alta trebuie acasa decat sa pui tampenii de intrebari angryangryangryangryangrydu`te la un control la nebuni

| madagascar a răspuns:

Sunt dobitoci si cretini dar fetele sunt fraiere ca cedeaza

| georgy7165 a răspuns:

Cel care o paraseste pe fata respectiva este un mare nesimtit care a profitat de fata.Nu au pic de respect. Iar cel care a ramas cu fata respectiva probabil ca o iubeste.