| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care iubesc prea mult? o fata bineinteles

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-si dau seama ca risca sa fie inselati si dupa un timp (cateva luni sau ani) se termina tot ce a fost frumos, asa sunt vremurile actuale nimeni nu e in stare sa iubeasca o viata intreaga.

| Banannie a răspuns:

As vrea sa intalnesc unul.

| andre80 a răspuns:

Mi se pare f prost forumulata intrebarea...de parca baietii sunt o specie, si fetele alta. Si fetele pot iubi f mult, oamenii in general iubesc! Nu e cazul pentru "discriminari", e foarte frumos si de apreciat ca iubesti, dar esenta ramane in reciprocitatesad