| euuuuuuuuuuuu a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care spun fetelor ca le iubeste dar nu le intreaba daca vor sa fie cu ei? mersi:*

Răspuns Câştigător
| FallenAngelM a răspuns:

Pai ori sunt prea timizi ori mint
in cazul iubitului meu a fost prea timidhee hee dar intr-ul final tot a facut primul pas...cu un sarutlaughing a trecut de faza cu intrebarea :vrei sa fi cu mine" pentru ca stia ca si mie imi place de el...
acum depinde si de persoana sa
sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| Impossibl3 a răspuns:

I-as impusca si st baiatbig grin (fundabig grin)?

| drunkbebe a răspuns:

Pai rad de ele straight face

| Mozambic19 a răspuns:

Ceva de genu' '' Sti, te plac dar nu vreaau sa stau cu tine...

| BellaSomerhalder a răspuns:

Este un gest nobil. Dragostea unui baiat pentru o fata nu se demonstreaza intreband-o "Vrei sa stai cu mine?" Este o intrebare stupida, cocalareasca. Cel mai frumos este sa-i spui ca o iubesti si, in cazul in care sentimentul este reciproc, se va gasi o solutie ca cei doi sa se iubeasca. Crede-ma, in anii '90 nu prea cred ca exista intrebarea aia idioata!