| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii din zodia gemeni? pls funda

Răspuns Câştigător
| pisy_9676 a răspuns:

Sunt foarte sensibili si capriciosi

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Eu nu cred in zodii.
Cred ca fiecare este diferit in felul lui.

| blackrose7911 a răspuns:

Sunt fff sociali, destepti, isteti. Toti vor sa comunice! Daca esti balanta sau varsator ai noroc pentru ca sunt compatibili cu cele 2 zodii! Daca vrei sa afli mai multe despre ei intra pe: eAstrolog.ro

| job a răspuns:

Hei, despre baietii din zodia gemeni da, daca ai gasit un astfel de baiat ori e genul timid, ori genul bagacios si indraznet. Tipul are o inteligenta iesita din comun fiindca e genul caruia ii place sa citeasca si sa se documenteze(aa.si sa vorbeasca fooarte mult). De obicei e genul care atunci cand pune o intrebare spune Vrei? Da, atunci ok, Nu vrei? Tot bine. pierderea ta''. Au un aer copilaresc, dar de obicei au si mult succes la fete.Horoscopul spune ca e atras de fetele copilaroase care stiu sa isi puna in evidenta inteligenta si feminitatea.(acum depinde si de baiat)sper ca am fost de ajutor! Te mai astept cu intrebari paaa!