| Vanne4433 a întrebat:

Ce părere aveți despre bărbații de 20-30 de ani care au relații cu minore? Să fie oare iubire acolo? Am văzut muuulte cupluri pe tik tok unde sunt bărbații foarte mari comparativ cu femeile. Acum sunt amândoi majori, dar unii au spus ca se au de când fata era minoră. Păreri? Oare se iubeau cu adevărat chiar dacă fata era minoră și el major?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se numeste pedofilie.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-s pedofili si merita din plin sa fie prinsi si pusi dupa gratii,.

| Furnicuta000 a răspuns:

Se practica foarte des, mai ales la tara. Ei practic racoleaza fete vulnerabile, unele au probleme acasa si vad in acesti barbati o cale de a scapa de acolo

| JohnnydeFeer a răspuns:

De aia de 18-22 cu minore de 15, 16, 17 am mai auzit, Dar 30 de ani deja e pedofilie!

| ZappyTVYT a răspuns:

Nu cred, dar poate ni se pare rau din punctul asta de vedere, sau poate doar se prefaceau ca nu cred ca au facut ceva rau daca doar stau si se cunosc, nu banui pe nimeni ca nu sti cand vei urma chiar tu!