| Cherry a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii libanezi? cum sunt ei de fapt? vreau sa stiu pentru ca vorbesc cu unul si am nevoie de cateva sfaturi.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa fii mai atenta la paricularitatile omului si nu la mirajul si exotismul lumii arabe...
Nu are sens sa intrebi cum sunt barbatii libanezi, fii foarte atenta cum e barbatul cu care vorbesti tu si crede pe sfert din ceea ce-ti spune.
E singurul mod in care ai putea sa ramai realista, cred.
happy

| kRedhead a răspuns:

Poate are ebola.
*acest raspuns este un pamflet si trebuie tratat ca atare*

| BiuL a răspuns:

Despre arabi se spune ca miros urat, au un miros specificwinking La noi in oras sunt destui arabi la studii, majoritatea sunt afemeiati, incredibil de insistenti, dar respecta femeile (insa nu suficient de mult pentru a le fi fideli).

| Cherry explică (pentru BiuL):

Este libanez big grin

| Me01 a răspuns (pentru Cherry):

Cati ani are el daca poti sa spui?

| greece12 a răspuns (pentru Me01):

Daca doresti sa-ti raspund la mesaje, trebuie sa setezi mesageria ta privata pentru toti membrii TPU, nu iti pot raspunde in acest moment la nici un mesaj, am incercat.

| Me01 a răspuns (pentru greece12):

Scuze, acum am sa modific.

| greece12 a răspuns (pentru Me01):

Bine.
happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa fie? ca orice musulma, spalat pe creiet de religia lor, un barbat care se ghideaza in viata dupa reguli preistorice, pentru care femeia e doar o unealta de facut copii si curat in casa.

| Me01 a răspuns (pentru suntserios):

De unde Sti tu ca e musulman?

| Cherry explică (pentru suntserios):

Nu este musulman.este catolic

| kyliejenner a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa generalizezi. "cum sunt barbatii libanezi de fapt? ". fiecare barbat e diferit.

| Me01 a răspuns:

Buna
Sunt si iei oameni la fel ca ceilalți, in fiecare tara chiar si in Romania sunt bărbații buni si rai.