| Brn a întrebat:

Ce parere aveti despre BigBang?

Răspuns Câştigător
| Lolly_5290 a răspuns:

Sincer mie imi plac foarte mult, melodiie mele preferate fiind Haru Haru si Last:X:X. E pacat ca la noi nu se pune accent pe acest tip de muzica si nu li se acorda multa atentie prin reviste sau...anyway sunt minunati!:XFara sa mai spun ca sunt foarte dragutismug.

4 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Uuuu Big Bang...:X
I love you big bang :X

Deci Gd e mirific.il ador cel mai mult dintre totii membri.Au muzicca ff buna...Am gasit traducerea in romana si verusrile sunt superbe.

| PikaRawrr a răspuns:

Cei mai buni. dupa SHINee ^^

| GeOrGyGyO a răspuns:

Sunt Super super super super tari ii ador si as vrea sa se stie si mai mult de ei la noi in tara decat sa cunoastem altii care sunt dragati nu dau nume si nu-s romani :X

| CoryCorina a răspuns:

Cool