| ElenaMaria1 a întrebat:

Ce parere aveti despre BlackBerry Curve 8520 face poze bune? Merge bine, e rezistent?

2 răspunsuri:
| PoWRObert a răspuns:

BlackBerry Curve face poze bune pentru o camera de doar 2 mpx
De rezistent, nu prea e rezistent dar merge
Si merge ffff binepentru ca are un prieten de-al meu acest tip de tel. Bafta! Ai aici un review ( in romana ) care te va convinge 100% daca merita sau nu : http://www.youtube.com/watch?v=gLEfyF4oSE8

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Eu il am de 3 ani si nu am avut probleme cu el, e rezistent si face fotografi foarte bune