| 19adrian19 a întrebat:

Ce parere aveti despre blestemele de pe facebook, gen: daca nu distribui esti blestemat, moare cineva sau faza aia cu scarile ( sa nu cobori in jos ).

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Vrajeala sa te faca sa dai share. Eu primeam mai de mult mesaje pe Y! M. Prostii, vrajeli, minciuni.

8 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Nu e adevarat... e spam degeaba. Daca le dai raport postarilor, vei vedea ca cei de la facebook le vor sterge... sunt niste prostii scrise de o persoana normala. Nu se intampla nimic.

| T0T a răspuns:

Niște prostii.

| RainmakerX a răspuns:

Pai tinand cont ca am cititi zeci de mesaje din acelea si ca in momentul de fata mai pot sa-ti raspund la aceasta intrebare....au fost niste mari facaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„daca nu distribui esti..."
Păcăleală ca să le distribui.

| L1feDRAIN a răspuns:

Prostii facute de oameni la care pe frunte scrie 666...
Pur si simplu ignorale sau le poti chiar raporta.

| notefree a răspuns:

Daca erau adevărate eu nu mai răspundeam la întrebarea ta.

| Vladii a răspuns:

Sunt toate niste prostii.

| LovelyA17 a răspuns:

Dacă te plictisești și nu ai altceva de făcut. poți citi prostiile alea. Te vei plictisi mai tare ))