| AddaBăă a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul clasei noastre? http://prin-lumea-de-la-scoala.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| miriam0198 a răspuns:

Este un blog educativ, stiintific si amuzant. Ar fi o idee buna sa ii puneti cateva videoclipuri si o sa fie foarte bun atunci. Tine `ti`o tot asa si mult succes in continuare.

| XMaDiKaX a răspuns:

WoW! Super Blog! E chiar creativ si pareti o clasa modelbig grinBravo!

| mdany a răspuns:

Mda.Pentru nivelul clasei a 6-a e destul de bine.Dar totusi parca e cam prea copilaresc, ce zici?