| DaNiElA_8352 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu?
http://adacristina.wordpress.com
un comentariu=un vot

14 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 explică:

Pentru @Lexus28 nu ti a zis nimeni sa imi dai sfaturi eu te am intrebat decat cum ti se pare! si cred ca am scris destul corect...ca mai sunt si prescurtari asta ma priveste, eu zic ca stiu sa scriu foarte bine.cred ca nu mai ai nimic de adaugat! si nu iti mai da cu parerea despre anumite persoane ca nu stiu sa scrie! ca poate si tu mai gresesti, e ceva normal...
sau poate tu esti doamna/domnul perfectiune?
nu cred ca cineva de pe lumea asta e perfect...
si zi mi unde am scris gresit doamna /domnul perfectiunelaughing

| DaNiElA_8352 explică:

Pentru @Lexus28 ai grija cum vorbesti
atata timp cat nu ma cunosti si nu te cunosc...
si apropo eu merit mai mult decat tine doamna perfectiunelaughing!

| Alyra a răspuns:

Mie mi se pare super. Felicitări!

Răspuns utilizator avertizat
| Lexus28 a răspuns:

Daca ai scrie si tu ROMANESTE, corect dpdv gramatical, ortografic si ce mai vrei tu ar fi ok. Ar fi bine sa renunti la copilarii gen smiley-uri in nestire big grin:X:*happysadrolling on the floor si la "SoOoOoPer". Ar parea mult mai serios ceea ce faci tu si ai fi mult mai apreciata, te asigur! In rest, continua cu blog-ul daca asta iti place si fii puuuutintel mai matura. "PoOoPaceal@ m@xxym@!" laughing

| Lexus28 a răspuns:

Nu trebuie sa fie cineva perfect pentru a cunoaste regulile unei limbi. Da, na, ce sa zici si tu. Ti-am dat un sfat, daca te-ai atacat crezand ca ma dau mare si tare, imi dovedeste ca nu meritai nici macar atat. O seara buna si vezi-ti lungul nasului!

| Killaritza a răspuns:

Este foarte tare multe lucruri interesante si ai scris corect tothappycontinua cu blogul te pricepi...se vede ca ai muncit multlove struck

bafta in continuare

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

E chiar sooooper tare! nu cred ca am scris atat de mult de cand am internet! dar atunci cand scriu pe TPU ma simt bine! dar continua tot asa insa poti aborda si alte teme! succeskiss

| Kida_5763 a răspuns:

E super cooooooooool...e soooperb

| Tacii a răspuns:

Mie chiar imi place...cred ca ai muncit moooolt la el? te felicit!:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| lorenalory a răspuns:

Super este foarte frumos cred ca cel mai frumos pe care l-am vazut pana acumwinking

| TheAbletoloveyou a răspuns:

Foarte frumos blog-ul. I-as da 10 fundite, dar nu se poate laughing

| krissu_1418 a răspuns:

Eee trueee pupwinking :*