| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu?

http://culorilefacviata.blogspot.com/

Orice parere e binevenita.

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Minunat! Traiesc si eu clipele in care imi doresc amintirile, multe lucruri ce nu se mai pot intampla sau care stiu ca nu se vor intampla niciodata, pur si simplu! Viata e frumoasa, dar mai mult grea sad... unele lucruri te marcheaza pe vecie, multe le-am pierdut din vina noastra, din nepasare, unele fara sa ne dam seama si altele din prostie.Imi e dor de mine, mica... fara griji si toata viata mi se parea roz, mi-e dor de vremurile cand alergam dupa minge prin fata blocului cu copiii, cadeam si`mi juleam genunchii. Mi-e dor de multe sad

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Imi place, spor in continuare :*

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

@c0okie ai mare dreptate si mie imi este foarte dor de multe chestii care le faceam cand eram micuta.
CAteodata mi-e dor si d juliturile din genunchi care le aveam.
Asta e, daca am putea da timpul inapoi apoi sal oprim ar fi cu totul altceva.

| Bob a răspuns:

Arata bine atat ca aspect cat si ca functionalitate. Sigurul minus, sa zic asa, e melodia aia care incepe cand cineva acceseaza blogul.

Parerea mea.

| Fantasy a răspuns:

Ce tare.si eu am vrut sa mult sa imi fac un blog unde sa imi spun parerile si altele.e tare

| roxyutza21 a răspuns:

E prea belea... spor incontinuare tine-o tot asa