| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu?
http://dianacoseru.blogspot.com/
Astept comentarii:D
Mai dati'mi niste sugestii ce sa mai postez pe blog...

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Da este super tare, dar ar trebui sa mai adaugi lucruri de efect care sa atraga cat mai mult privirile si eventual sa pui articole despre diferite experiente prin care ai trecut si vrei sa le impartasesti si celorlalti. ( ma intreb oare daca este free sa-ti faci blog aici ).happy

4 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Mersi pentru link kiss

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë explică:

Da este gratis
intra aici:www.blogspor.com/
Si fa'ti un blog

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë explică:

Scuze dar am gresit linkul uite intra aici:
www.blogspot.com/

| Andrushk_4587 a răspuns:

E super tare dar numai ca ar mai trebuii sa mai adaugi o mel sa zicem si cateva detalii despre cele 10 vedete fundita dai?hee hee :*