| Bianca298 a întrebat:

Ce parere aveti despre blugii astia : http://www.pullandbear.com/......9022/JEANS
a saptea culoare :duck green?

5 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Da,sunt ok blugii.
Au un preț acesibil și îți poți alege orice culoare. Rămâne alegerea ta.

Baftă!

| CannbalCorpse a răspuns:

E draguta culoarea.

| Konata a răspuns:

Imi plac foarte mult! Cred ca stau bine pe o fata mai slaba. Mi-ar place sa am o pereche insa am deja pe rosu tongue. Este si usor de asortat cu galben, alb, negru si chiar nu aceasta culoare.

| Carmen100 a răspuns:

SallD: Arata super tare. Mai ales culoarea. Am avut si eu din aia si erau comozi, material bun, dar mi-au ramas mici happy

| Diano4ka1 a răspuns:

Salut,
da sunt draguti si culoarea e super
blugii sunt ok
dar cel mai important este ca tie sa iti placa.Nu trebuie sa ii asculti pe cei din jur daca cuiva nu ii plac asta nu inseamna ca nici tie nu trebuie sa iti placa.dar si culoarea si pretul este bun. chiar si materialul pare a fi foarte bun. Sper ca ti-am fost de folos, iar eu nu te implor sa-mi oferi funda, daca tu crezi ca sfaturile mele sunt vrednice de funda, da-mi-o. Sper ca te-am ajutat!