| xVogue a întrebat:

Ce parere aveti despre caracterul meu de metin2?happy
War-Mental Lv 62
M3 COrp Rezistent
M5 Atacul Spiritului
M7 Zdruncinare
DGA+7 cu protectiei+3
Abanosi+8, Papuci 1k pv, colier pv 1k, coif de fier +7, bratara de argint+8, Ucigator de lei +7 cu fatala +3 monstrii +3 si patrunderii +3

big grin

7 răspunsuri:
| secret555 a răspuns:

Destul de bun...defapt e foarte bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam praf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut mai mult decat tine

| Johnny_6115 a răspuns:

Nu e rau iti dau niste sfaturi.Incearca sa mai dai ceva bani pe corp sa il faci cel putin m5, m6 abanosi incearcai la +9 cu bless Ucigatorea schimbo la lv 65 cu un partizan +8, 9 cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer din punctul meu de vedere e cam varza.Eu la lv 42 aveam iteme ca ale tale (nu ma refer la ucigator)fms+9 coif de fier+8 colier regenerare pv papuci 1k pv colier aparare 2 maini 10% dragon+8 abanosi+7 argont+6, corp M3, 7, 2 ca pv si 468 aparare (cu tot cu corp) dar din pacate mi-a fost spart dar il refac si o sa fie mai bun si e de abia 42.Presimt ca o sa ajunga in top big grin.

| sacalu22 a răspuns:

Mai incearca sa faci abanosi +9 cu bless ucigatorul de lei sa il schimbi la lvl 65 cu un partizan +8 coiful de fier incearca sa il faci la +8/+9 tot asa cu bless bratara de argint sa iti cumperi una +9.Atat.Contul este bun dar am avut si mai bun de lvl 78 pe sagitta cu abanosi +9 papuci phoenix +9 pv 2000 bratara de argint +9 otravita +9 si partizan +9 otel si dga +9 pietrate +3 colier de abanos +7 pv 1500 si scutul vulturului +9 cu aparare cu sabia 15%.Se putea si mai bun la al tau.Continua pe el pana ma ajungi.

| unualtu43 a răspuns:

Slabut la magii eu am lvl 33 si am m3 corp