| roberta_9285 a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatoarea concuruslui next top model by catalin botezatu adica ma refer la emma dupa parerea voastra merita sa castige? daca spunceti NU spuneti si cine vroiatyi ca castige mrs :X

8 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Parerea mea este ca juriul a ales bine! Pentru ca Madalina era prea batrana si nu merita sa castige + Emma avea toata viata inainte.

| ZEU93 a răspuns:

Eu zic ca merita sa castige happy

| Rheea a răspuns:

Sincer,nu! Adica,pe de o parte vroiam, pentru ca are calitatile necesare, dar pe cealalta parte era o nesuferita si o ingamfata... daca ar fi castigat(si a castigat) i s-ar fi urcat la cap!laughing speram sa se maturizeze si sa lase mofturile la o parte.la urma urmei, nu mai e un copilhappy Poate primesc si eu o fundita?batting eyelashes

| lorycool a răspuns:

Eu zic ca Emma merita sa castige.Ii foarte draguta, pe frig...pe caldura s-a descurcat mereu foarte bine thumbs up.Bv ei! fundita? :X

| nebunik4663 a răspuns:

Bhai mie una chiar imi place, mai ales ca e si mik la ani poate face o cariera...imi placea si de madalina dar ea are deja 25 de ani pe cand emma are doar 16

| roberta_9285 explică:

Eu zic ca nu merita a facut fite pe parcrul concurusului eu nu fac aia ca is prea mica eu asa eu asa chatterbox juriul nu ar fi trebuie sa o aleaga dar nici madalina nu merita kaci e prea batrana trebuie sa dea marele premiu altei fete nu eioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am bazat pe Alexandra, credeam ca ea o sa castige. Dar iata ca Emma este castigatoarea, si ea s-a descurcat bine, e prea copil dar se poate maturiza, cand o sa termine contractul cu agentia MRA va avea 20 de ani, pe cand de exemplu madalina ar fi terminat la 29. Deci este o diferenta! Merita ca Emma sa fie urmatorul Top Model al Romaniei! Eu o felicit din toate inima! De asemenea pe toate! Atata timp cat au avut primele doua casute bifate, este foarte bine! Sincer mie imi placeau de toate, mai putin de Diana, care a plecat a 2a din corcus. Felicitarile mele tuturor fetelor pentru munca depusa! Funda puppy dog eyes?

| eu_8219 a răspuns:

Nu se spune vroiatyi ci voiati.Eu voiam emma