| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Ce parere aveti despre ce sa intampla acum in marile orase ale tarii dar mai ales in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

În sfârșit mai acționează și oamenii, nu mai stau cu petul de bere în mână pe fotoliu, fără tricou, și se plâng de conducere.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce se intampla in marile orase ale Romaniei este bine! Oamenii s-au trezit ca nu mai vor sa fie calcati pe grumaz si condusi ca turma de animale intr-o directie pe care nu o vor si protesteaza pasnic. Dar ce se intampla in Bucuresti este confiscat de huliganii de pe stadioane,iar ce fac ei se rasfrange si asupra pensionarului, profesorului,medicului,studentului, muncitorului, etc care demonstraza pasnic pentru ca i-a ajuns cutitul la os! Ma bucur ca jandarmii aduna huliganii! Locul lor este dupa gratii! Numai ca se strecoara din greseala si oameni buni printre cei urcati in dube!

| Broadband a răspuns:

Cred ca urmeaza a 2 revolutie

Răspuns utilizator avertizat