| PŞtefaniaP a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care sunt obsedati de relatii? dau funda pentru cea mai concreta explicatie. happy

Răspuns Câştigător
| MrAndrew a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt persoane care au nevoie de cineva si nu pot trai singuri. Daca e o relatie lunga e foarte bine deoarece in viata trebuie sa fi sociabil si sa-ti gasesti perechea.

4 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Sunt oameni care nu sunt facuti pentru o relatie serioasa.

| marin81 a răspuns:

In ce fel obsedati de relatii? din ce punct de vedere?

| Borcan500 a răspuns:

Intr-un univers paralel relatiile sunt obsedate de oameni. big grin

| Andreea_Ada_1991 a răspuns:

Oameni fara caracter, care nu se pot tine singuri pe picioare si trebuie sa depinda tot timpul de cineva. Care-i placerea de a fi in fiecare luna cu altcineva?