| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei de la tara? Ma refer la fete mai mult, si cand zic la tara nu ma refer la cuca macaii unde nu e net sau apa curenta.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca fata/baiatul este de treaba, pentru mine nu conteaza daca este de la tara sau nu. Am de exemplu o colega in clasa e venita dintr-un sat in care stau mai multi tiganii. Personal, n-o suport, dar nu pentru ca e de la tara, pur si simplu ma enerveaza comportamenul si caracterul ei.
O zi buna!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt și ele tot oameni, și nu o dată au dovedit că sunt mai educate decât cele cu fițe de la oraș.
Pa, pa.

| smile a răspuns:

Buna! Sincer eu nu fac diferenta. Daca stau sa ma gandesc cei de la oras sunt mult mai necivilizati decat cei de la tara.

| Bylok a răspuns:

Ce vrei sa insinuezi? raised eyebrows
Sa stii ca sunt oameni laughing sau "tarani" cum spun "orasenii"
Si sa stii ca unii traiesc mult mai bine decat cei de la oras :-p
Daca tu te referi la comportament...asa au fost invatati de parintii lor care sunt alcoolici sau le este lene sa munceasca la fel ca toti ceilalti :-p
Nu prea inteleg la ce te referi thinking

| AxyAxyMaxy a răspuns:

Fetele de la tara...pot spune ca si eu sunt "de la tara" avand in vedere ca imi petrec majoritatea timpului prin sate [chiar foarte dragute xD] si am si o multime de prietene acolo, unele dintre ele sunt chiar foarte inteligente, daca te referi la intelect; se imbraca foarte bine; sunt de treaba happyhappy ~in concluzie nu sunt foarte diferite de fetele "de oras" poate doar mai sanatoase la plamanihee hee [aerul e mult mai curat decat intr-un oras aglomerat tongue]