| MaryyyyyyA a întrebat:

Ce parere aveti despre copii/elevi/liceeni care scriu cu creion mecanic. Voi cu ce marca scrieti? Si de cat e?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am nimic impotriva. Este frumos oricum, cu mina de 0, 7 happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avem o parere foarte naspa, sunt cei mai rai oameni aia care scriu cu creion mecanic

| MistretulPufos a răspuns (pentru suntserios):

Da, unul m-a muscat de picior odata si altul m-a latrat, sunt cei mai rai

| suntserios a răspuns (pentru MistretulPufos):

Te-ai vaccinat? Am auzit ca sunt turbati astia de scriu cu creionul.

| MistretulPufos a răspuns (pentru suntserios):

M-am dus la spital urgent, dar am fost revoltat ca doctorul scria cu creion mecanic asa ca am plecat acasa...nu cred ca mai am mult de trait crying

| R0R0 a răspuns:

Mie imi plac creioanele mecanice.
Nu vad de ce nu ai scrie cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că asta-i cea mai bună întrebare din toate timpurile.