| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Ce parere aveti despre Costin Sforaru? Cel mai frumos si complet raspuns primeste funda si vot.

2 răspunsuri:
| M a răspuns:

Costin Sforaru mi se pare un tip ok. Joaca bine rolul lui Gabriel din "Mostenirea".Pe langa aceste lucruri mi se pare ca danseaza fain.imi pare ff rau ca a intrat la del.desi dupa ce am calculat toate rezultatele cu notele, Piersic Jr trebuie sa intre in locul lor la duel.
frumos. inteligent. actor bun cuvintele astea il descriu.
big grin Te puuup dulce si app desi nu are legatura cu intrebarea asta il ador pe Adrian Tutulaughing)love struck sper sa castige.

| M a răspuns:

Duel*