| Mari451tt a întrebat:

Ce părere aveți despre diferențele de vârstă intre relațiile adolescenților? cat e prea mult? care este cea mai ok?

2 răspunsuri:
| JohnnydeFeer a răspuns:

Cel mai ok 1, 2, 3 ani, Cel mai mult maxim 5 ani, Iar daca unul are 18 si se uita la una mica cu mai mult 5 ani diferenta de varsta, Deja e pedofilie.

| Jumatedeiepureschiop a răspuns:

Depinde ce fel de diferenta, eu cred ca maximum 2-3 ani diferenta(mi se pare cam mult peste 4 ani, fiind peste 5 stiu parca e pedofilism sau asa se genul)dar cea mai ok este de aceeasi vârstă