| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre droguri si persoanele care le consuma? Cunoasteti persoane care o fac sau povesti interessnte pe tema asta? happy

Răspuns Câştigător
| NoRegretsxx a răspuns:

Excludem in primul rand iarba.
Nu e problema mea ce fac altii atat timp cat nu incearca sa ma 'corupa'. Acolo s-a terminat smecheria.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca isi bat joc de viata lor, cunosc persoane care isi ineaca viata in bautura, tigarii, mariujana e sanatoasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cunosc drogati... imi aleg anturajul cu grija

| 7octombrie a răspuns:

Parerea mea este ca acesti oameni ar trebui ajutati din mai multe puncte de vedere, sustinuti si incurajati sa renunte la acest viciu mortal si nociv. Fiecare are dreptul la viata!