| 24monden a întrebat:

Ce parere aveti despre DROGURILE LEGALE? http://www.24monden.net/2011/02/drogurile-legale-moarte- cu-20-lei.html

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Park as lua parca nu, mi se par un medicament ce te vindeca undeva ranindu'te in alta parte, foarte daunatoare

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr DeSiRe23Betty :
am impresia ca esti fata, dar nu conteaza asta.
cati ani ai? "ark as lua parca nu, mi se par un medicament ce te vindeca undeva ranindu'te in alta parte, foarte daunatoare" nu incerca, crede-ma ca stiu.sunt legale, de fapt aduce moarte legala, produce depedenta mult mai. repede decat HEROINA. nu la fel de mare, doar mai repede. crede-ma, m-am ferit pana la 20 de ani de heroina, si am avut tot timpul anturaj.m-am ferit de heroina, dar m-am lasat prostit de.cacaturile astea.fac 1 an prin iunie/iulie, n-a fost 2 saptamani zi de zi sa nu consum, 5 6 8 zile, chiar eram inchis in casa. daca nai murit pana acum fara sa incerci, nu mori nici de acum in colo.incearca dar incerci pe pielea ta. las id-ul asta : baiatok2003@yahoo.com. daca sunteti curiosi, decat sa incercati, intrebati-ma pe mine, si o sa stiti totul. daca credeti ca va pot ajuta. buzz si va ajut