| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fata din poza:
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/......6995_n.jpg
va rog scrieti ce vedeti frumos si ce vedeti urat in aceasta fata. Fiti cinstiti. Dau funda pentru cel mai sincer raspun

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E normala dar eu nu o vad frumoasa, altul da.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Camasa nu-i sta bine si nu imi prea place ce fata are.

| Lilia2621 a răspuns (pentru mgtow):

Ai in vedere ca e urata la fata sau ca e prea serioasa?

| mgtow a răspuns (pentru Lilia2621):

E normala dar eu nu o vad frumoasa, altul da.

| Chauderitza a răspuns:

Buna Alina.
Dupa parerea mea.
Are frumos: parul,corpul,ochii.
Urat: Nu are nimic.
Dar, daca tot ai adus vorba, mai bine ar fi trebuit sa zambeasca un pic. Asa inveseleste poza si cel care o vede isi face o impresie.
Sper ca te-am lamurit cat de cat! :*

| adelaadelaadela a răspuns:

big grindaca ai fi putim mai zambitoare ar fi perfect
frumoasa oricum!

| Лєрค a răspuns:

Eu cred ca fata este frumoasa.dar cam ar trebui sa zimbeasca un pic :d

| zamfircristian63 a răspuns:

PAi frumosi par sanii happy fizionomia parul e ok de incearca sa fi mai vesela sa te bronzezi putin esti foarte ok da nu stiu pari genu retrasa asa dupa fata sper sa ma insel

| Sh0rty a răspuns:

Mi se pare destul de draguta, pare serioasa si este bine asta (parerea mea). Eu mereu caut fete serioase...