| watafacyoayo a întrebat:

Ce parere aveti despre fenomenul Harlem Shake?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Incearca sa devina un nou fenomen, sanse putine dupa parerea mea.

| AndreeaE a răspuns:

O prostielaughing.cel mai prost si aiurea dans din lumelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un alt mare rahat urât mirositor.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Aiureala maxima!

| Raull7 a răspuns:

Ii foarte aiurea.dar mie unul imi place laughing, imi place mult

| Patrick0Star a răspuns:

Mie mi se pare cam incolor, inodor si insipid... E neregulat, nu are o coordonare a miscarilor, etc. Dupa mine, gangnam style e mult mia ok( avand in vedere ca merg cam pe aceeasi idee). In harlem shake vezi o gloata, ca la sectia cu cimpanzei la zoo, care face fiecare ce vrea. ei bien, gangnam style e mai ordonat, toti fac aceleasi miscari... ma rog fiecaruia cum ii placewinking

| marrrrriaaaaaa a răspuns:

Inca o poponarie in plus...