| nooolimits a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au pe facebook peste 200-900 -...like-uri la poze dar ele in realitate abia ca au 10 prieteni dar nu mai spun cum arata in realitate, la fata si la corp? (nu vreau sa fiu rau dar asta-i adevarul )

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Poate sunt fete foarte bune la Suflet-asa ca nu ai de unde sa stii.Nu aspectu e totu.

| TempestUV a răspuns:

Vor sa fie ceva ce nu sunt.

| AndyLavy a răspuns:

Triste... vor sa compensese intr-o "viata virtuala" ceea ce nu pot avea in viata reala.

| AndyLavy a răspuns:

Nu prea poti judeca pe cineva inainte sa il cunosti..sau cel putin nu ar trebui. Poate sunt doar niste simple pitipoance care se intrec in a avea cat mai multe like-uri si prieteni...sau poate e doar lipsa de ocupatie, sau sunt doar frustrate ca in viata reala nu pot avea prieteni si nimeni nu se uita la ele..de asta isi si modifica atat pozele...