| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au poze in telefon in sutien si chiloti, dar fara sa le publice nicaieri?

7 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Păi..nu am o părere prea bună, dar nici prea rea laughing

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,am o parere undeva la mijloc,nici prea prea, nici foarte foarte.E problema lor ce fac, important este sa nu le publice, cu atat mai putin pe site-uri-le de socializare, asta daca nu isi doresc sa aiba o reputatie proasta.Nu stiu de unde placerea asta de a te poza astfel, probabil intervine curiozitatea, dorinta de a te multumi pe tine, de a-ti arata ca esti frumoasa si te simti bine in pielea ta:d.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fara minte... Sau poate doar vor sa-si arate formele corpului laughing

| TheRealDaniel a răspuns:

Bravo fetelor care faceti asta, aveti creier, atata pot spune

| Solitude15 a răspuns:

Pai sut pozele lor si bine ca nu le publica pe siteuri de socializare e treaba lor ce fac nu am o parerea proasta sar nici nu prea buna

Răspuns utilizator avertizat
| RebekahAndreea a răspuns:

Toti spuneti ca nu intelegeti de ce au asemenea pozelaughing Nu inteleg de ce faceti atata tam-tam pe acest subiect, si la strand costumul de baie e tot format din sutien si chiloti, oameni buni! Multe fete fac asta pentru a-si vedea mai bine corpul, pentru a stii la ce mai au de lucrat, pentru a vedea diferentele sau pur si simplu le-au facut si le-au pastrat. Nu avem de ce sa avem o parere proasta despre elelaughing E UN SUTIEN SI O PERECHE DE CHILOTI, nu e dezbracata sau mai stiu eu ce.