| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au poze pe facebook peste 200?

Răspuns Câştigător
| SandraMikyZu a răspuns:

Da...eu am peste 200 si care e problema?
eu am multe pe care le editez cu mine si am nu stiu cate sute de poze cu animeuri.si cam 200 (nu stiu daca am atatea sau poate am mai multe)cu mine si prietenii mei

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E aiurea sa-ti pui 200 de poze facute cu tine prin casa, prin baie, luate de jos cu telefonul/aparatul. Daca tot pui poze asa multe...arata ceva nou.Ca te-ai dus in excursii,la plimbari,la evenimente,la petrecerisau pur si simplu ai avut chef sa faci poze cu prieteii,cu varii persoane,nu toate in acelasi stil, doar cu tine, ca e plictisitor si pitzi(parerea mea).

| anonim_4396 explică (pentru Libelle):

Si eu sunt de aceeasi parere e absurd sa pui atatea poze daca esti vedeta se mai accepta dar in rest devine ridicol

Răspuns utilizator avertizat
| NoSens a răspuns:

Eu am 520 poze asa ca vreo 300 sunt doar cu mine si celelate sunt etichetate de prietenii mei deci cei asa mare chestie

| sebysebyca a răspuns:

Idioate! de peste doua sute de ori!