| kkkmakafull a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care isi fac poze in oglinda?

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Ca nu e in stare sa gaseasca pe cineva sa ii faca o poza? Sau, mai important: Ca vrea sa fie "COOL", si din acest "COOL", o sa dea in PITIPOANCA. Fi simpla, nu incerca sa faci ceva neobinsuit... Adica sa te imbraci cu pantaloni lui taicatu, si baticul lui bunica, pentru ca atunci o sa fi o pitipoanca. Dar, i nrest, daca esti simpla, si zambesti, ZAMBESTI, si nu te strambi, esti o fata frumoasa, care face o poza in oglinda.

7 răspunsuri:
| foreverуσυηg a răspuns:

Daca ai buzele cu botox si silicoane esti o PITIPOANCA. Daca nu, o fata simpla care isi face poze in oglinda

| Vara200 a răspuns:

Ce intrebare stupida! E ceva normal sa-si faca fetele poze in oglinda, chiar si eu imi fac! happy

| Neworder a răspuns:

Daca zimbeste, e si mai frumoasa, indiferent de-i in oglinda sau nu.

| FuckinShit a răspuns:

Nimic original in aceasta nu este, multe fete isi fac poze in oglinda, eu din contra prefer ceva nou-original`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea proaste sa isi puna aparatul/telefonul pe timer... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitzi clarlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu li se vede fata de telefon.Se cred,,cool,,,tari in cap, dar sunt josnice, lipsite de decenta.Isi tuguie buzele,fac pozele,, de sus,, si gata fisierul cu imagini.
Cu spirit de turma(adica face una, fac toate).Si de aici fetele neserioase.