| blackporcelain a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care sunt DJ? ar putea fi ele asa faimoase ca marii DJ care sunt barbati?

3 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Normal!
Trebuie să ai ritm ca să devii faimos, adică să "mânuiești" foarte bine meseria. Nu cred că (,) contează dacă ești băiat sau fată. Trebuie să ai imaginație, și totul vine de la sine.
Baftă! :*

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Sunt de parere ca orice tine de realitate e posibil in ziua de azi asa ca de ce nu? Ar putea fi...Cat despre parerea care o am in legatura cu fetele DJ.Nu stiu, e aceeasi cu cea despre baietii DJ.

| xKitiiii a răspuns:

Sigur ca da! Funda?