| blackangel95 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele emo? Am vazut peste tot manelari care se iau de fetele/baieti emo doar din simplu motiv ca sunt asa de exemplu pe strada cand vad o pers emo o injura ii vb urat...eu pe facebook am intalnit niste persoane care ma jigneau si faceau misto de mine ca sunt emo...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iti dai seama de care EMO esti, emo adevarata sau doar inchipuita, daca esti emo adevarata inseamna ca ai probleme si ar trebui sa ceri ajutorul cuiva in aceasta problema, daca esti emo doar de dragul de a fii atunci lasa figurile si continua-ti viata.