| Doinella a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele scunde?(1.60)? E rau pentru o fata de 17 sa aiba asa inaltime?)

Răspuns Câştigător
| Ana90088 a răspuns:

Fetele mici de statura sunt mult mai simpatice...doar esentele tari se tin in sticlute mici, nu? laughing)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E in regula, nu-i chiar asa pitică

| ihavenoidealel a răspuns:

Cred ca esti putin cam scunda, adica eu am 12 ani jum si 1.64, totusi, si mie imi plac persoanele scunde happy

| pietrean a răspuns:

La 1,60m,poate fi considerata o inaltime mica? Ce mai spui atunci, de 1, 50m? Nu toate fetele pot sa aiba inaltimea unui foto-model, care ar fi intre 1, 70-1, 75m.
Inaltimea de 1, 60m poate fi considerata o inaltime medie.

| DolganiucDaniel a răspuns:

Da,fetele scunde sund mai frumoase si mai dragute happy

| MihaiBlondu a răspuns:

E normal... de obicei fetele mai mici de inaltime sunt cele mai dragute stiu asta pentru ca si mie imi plac fetele mai mici de inaltime si am 1.80

| Da_Andra_1995 a răspuns:

Fetele mici la inaltime sunt cele mai dragute! Eu am 18 ani si 1.63! :*