| Punishment a întrebat:

Ce parere aveti despre "Fetita Cu Chibrituri" de fratii grimm?
Ce stare, ce sentimente va provoaca? >:

Răspuns Câştigător
| casil a răspuns:

Nici-o stare şi nici-un sentiment, atîta timp cît NU Fraţii Grimm au scris povestea asta ci Hans Christian Andersen...

7 răspunsuri:
| BabyRosse a răspuns:

Ma induioseaza si... nu stiu ce sa zic ma face trista.

Răspuns utilizator avertizat
| kenzo007 a răspuns:

Bunahappy
Imi provoaca o stare nasoala adica ca eu am ce vreau si ea nu are. Un sentiment de tristete... si in acelasi timp de incompetenta ca nu am ce sa fac sa o ajuthappy.

| Punishment explică:

O gasca de sentimentalisti tongue... same here.

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Pai am planssad...sad... dar hai ca viata e frumoasa cu bune cu rele:p:d:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mila straight face
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut filmul, nu am citit din carte si a fost foarte frumos. Asta a fost cand aveam 7-8 ani si cand am vazut filmul m-a facut sa plang, m-am induiosat mult.