| TheLife1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul asta (si despre mesajul lui)? E facut de mine... :-?
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Foarte frumos filmul! happy Te-ai descurcat foarte bine la realizarea lui! happy

Raalucaa ^.^

2 răspunsuri:
| Andreas23 a răspuns:

Nu stiu de ce nu au scris raspuns cred ca nu s-au uitat dar a fost foarte frumos m-am uitat la tot filmul!

| Puffy729 a răspuns:

Cand am vazut clip-ul asta prima data, am inceput sa plang crying superb videoclipu-ul iar mesajul foarte frumos :X:X
P.S.: Nu spun asta doar pentru ca sunt super mare fanabatting eyelashes