| Titi_7923 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Awake ( Sub anestezie ) care este inspirat din fapte reale? Va multumesc si astept raspunsul dvs.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos. Ne invata multe
Am descoperit ca nu poti avea incredere in nimeni nici macar in cel ce iti este aproape. Admir curajul mamei si sacrificiul sau, as vrea sa fiu o mama ca ea. Il admir si pe baiat pentru curajul de care a dat dovada. Am avut o senzatie ciudata gandindu-ma ca in locul lui Clay poate fii oricine.

2 răspunsuri:
| mary_5801 a răspuns:

L-am vazut. mi-a placut foarte mult. cel mai mult m-a miscat sacrificiul mamei lui.

| Andreeagen a răspuns:

Upps am pierdut 15 min din el mersi mult ca mi'ai adus amintebig grin
Iti impartasesc impresiile dupa