| daii a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The Fast and the Furious: Tokyo Drift?
Stiti unde il pot vedea online?
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Ce coincidenta, azi a fost pe HBO.
Dar prima oara l-am vazut aici:
http://www.filme.u7.ro/fast-furious-tokyo-drift.html

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este un film superb. Mi-a placut la nebunie. Din pacate nu am ideee unde il poti vedea. Sper sa te poata ajuta cineva. Vizionare placuta!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu astazi am vazut filmul love struck A venit o prietena la mine si mi-a adus un Cd cu acest filmbig grinE foarte frumos love struck
Vizualizare placuta!happy

| daii explică:

Pai tocmai ca l-am vazut si eu azi pe HBO si mi-am amintit de ellaughinglaughing. Multumesc oricum tuturorhappy

| vykkusor a răspuns:

Nu stiu unde il poti gasi, dar pot sa-ti spun ca e un film tare cool. Mie mi-a placut la nebunie, mai ales ca eu sunt pasionata de masini si de ceva timp ma ocup cu racing. Sper ca o sa-ti placa.pa

| DamnHotGirl a răspuns:

E foarte tare... dar iti recomand si the fast and the furious 4.Vin Diesel e bestial:X

| lacilaci19 a răspuns:

Este super tare filmusmug...Am vazut filmu de cel putin 5 orilaughing...

| diana_6086 a răspuns:

Super film.sunt multe site-uri. dai google " tokyo drift free online " si gasesti mii de raspunsuri.sau urmareste-l pe hbo. succes.