| LoveTVD a întrebat:

Ce parere aveti despre gemenii Sprouse?

Răspuns Câştigător
| PandaCrusher a răspuns:

Sunt adorabili puppy dog eyes.
Sunt 2 dintre cei mai frumosi baieti pe care i-am vazut!
Nu stiu de ce, dar mie imi place mai mult Cole, e dragut asa si finut blushing.
happy

3 răspunsuri:
| cipri1999 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat totusi au succes

cica cei mai bogati gemeni din lume:d se poate

| cuteandfunny a răspuns:

Sunt super frumosi love struck eu ii urmaresc de cand erau mici acum deja sunt mai mari ca mine cu un an (au 18) dar sunt super daca te uiti la sezonul 3 din The suite life on deck o sa vezi happy

| xGreenDream a răspuns:

Sunt superbi love struck Ii ador! happy Am urmarit fiecare episod din The Suite Life Of Zack & Cody si The Suite Life On Deck love struck Abia astept sa apara si Suite Life On Deck: The Movie. love struck