| bestialu96 a întrebat:

Ce parere aveti despre gta 5? (trailer)
http://www.youtube.com/watch?v=ibcebVu6x5I&feature=colik e

5 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Pare real, prea real. Abia astept primul Gameplay.Sa vedem daca il vor lansa pe pc sau vor face ca GTA 4.Pana atuncia, sa speram si sa jucam gta 4.

| CRISTY_6837 a răspuns:

Dupa parerea mea o sa fie cel mai realist GTA si ii felicit pe cei de la rockstar game social club ca fac jocuri atat de frumoase si realistice ca gta 4.Eu cred ca va avea mare succes!

| eweu a răspuns:

Are grafica de sims, mai slaba decat gta iv.Imi place harta, din cate am vazut e destul de mare cu munti si campii.

| SecretColors a răspuns:

Pare sa fie un joc.Destul de real in privinta oraselor, oamenilor, aspectelor si a grafici.EU consider ca va avea un succes la fel cum a avut si Gta 4... Dar pana atunci asteptam sa apara.si vom vedea.Deci dupa parerea mea ce am vazut in trailer pare sa fie un joc inspirat din realitate...

| putiton a răspuns:

Ahhh
doamneeee
sal fereasca
mama lui isus hristos
SI TOTI SFINTII