| ioanaaa_1437 a întrebat:

Ce parere aveti despre inna? ...

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O bate romana.Si engleza si mai si
Mai frumoasa e, dar talent ioc.Cred ca in viata ei nu a auzit de acordul subiectului cu predicatul in romana d-apoi sa o mai "rupa" si in english. Du iu fil mi?batting eyelashes

| Psihiatra a răspuns:

Canta destul de bine, dar melodiile ei sunt la fel ca si celelalte.nu ai ce face, e romanca straight face

| Bianka a răspuns:

Mi se pare in regulabig grin
Dar nu sunt fan sau de genu

| OglindaOarba a răspuns:

O mataitalaughing)...ar fi vai de kpu ei daca ar lasa`o balta astia de la Play&Winwinking

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai o parere foarte buna deoarece e una dintre cantaretele romance care a ajuns atat de departe cu cantecele ei, cantand si avand succes si in strainatate, o ador si ii ador si muzica, bravo ei. happy

| sensibilosu a răspuns:

Curva

| ioanaaa_1437 explică:

Unii*