| natalyia a întrebat:

Ce parere aveti despre justin bieber? ce va place la el sau ce nu va place

Răspuns Câştigător
| annk_6204 a răspuns:

Bai...sa fiu sincera inainte eram total innebunita dupa el dar cu timpul mi-a trecut si nu mai eram obsedata.Acum,fiecare cu parerea lui. Daca tie iti place de el, nu trebuie sa fii batjocorata.Revenind,nu stiu ce m`a facut sa nu`mi mai placa adica...nu ca nu`mi place dar cel putin nu mai sunt obsedata. Poate ca dintr`o data a "cazut in "ceata".Nu se mai vorbea atat de multe despre el etc.

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Oare cand o sa incetati cu intrebarile astea de copii frustrati? thinking

| BroascaCuElice a răspuns:

Un pitic mic cu cap mare voce de femeie si fata de gay

si acum toate fanele lui sariti cu stupid yawn

| Cristiana_3603 a răspuns:

Sincera mie nu'mi place deloc Justin, nu am nicio treaba cu fanele lui chiar daca unele sunt obsedate de el. Pe unele site'uri chiar intalnesc fete care se cearta dandu'se drept iubitele lui, ma rogg. E dragut si are voce cat de cat dar mie nu'mi place asta e ce sa'mi faci laughing

| Ryuk751 a răspuns:

Ba mie imi place la el cum danseaza.doar atat.