| TheHGlife a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? Va place cum canta cum se imbraca?

Mie imi place stilul sau de a fi adica cum se imbraca... felul cum se comporta adica a ajuns mare de pe youtube si nu a uitat. in fine eu am aflat de el de la melodia http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w imi place foarte mult, nu stiu ce ma farmecat la melodia aia. ce parere aveti despre melodie si artistul "Justin Bieber" va fi un mare cantaret sau va avea faima trecatoare? eu cred ca va fi bun si va realiza multe + ca imi place freza lui trebuie sa mi-o fac si eu asa:)

Astept raspunsuri:)

26 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

E o gaura de covrig.

| Klara a răspuns:

Copil vanat de paparazi, talent lipsa, voce si look de fetita, atitudine de gigolo provocator, melodii si videoclipuri penibile. In loc sa puna si el mana pe-o carte si sa astepte sa-i rasara si lui un f. c, el se sparge-n figuri pe MTV, de m-am saturat de fata lui deja. E pur si simplu jenibil. straight face

| Диана a răspuns:

Pustiul asta trebuie sa inceteze sa innebuneasca fetele de 10-11 ani laughing Nici nu stiu ce va place atat de mult la el...

| T30D0RA a răspuns:

Ce e asa speciala freza lui? rolling on the floor Mie nu-mi place Justin asta, se crede vedeta. Recunosc ca imi place vocea lui, dar melodiile nu sunt genul meu. Cum se imbraca? Ca orice copil normal.winking

| Petronela a răspuns:

Pur si simplu il ador de aceea imi place foarte mult de el.

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

De acord cu tinehappy imi place cum canta si a lansat atatea piese si videoclipuri intr'un timp in care altii abia scot ceva... numai ca prima data cand l'am vazut nu credeam ca are 16 ani...credeam ca e mai miclaughing

| KatVonB a răspuns:

Imi place cum se imbracalove struck, canta bine, si imi place freza lui love struck

Răspuns utilizator avertizat
| natalyia a răspuns:

Mie imi place pe mine ma cucerit melodia lui love me nujnici eu dc imi place tot la el. uni baieti eu cred ca sunt invidiosi pe talentul lui si ca agata fetele repede

| MeoKidu a răspuns:

@un נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ El nu a cerşit niciodată, ştiu clipuri de care zici, dar acolo nu era la cerşit, el avea destui bani şi înainte să se lanseze.
Baftă!

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

E dragut imi place il ador. dar de cateva zile il ascult in continu am aflat multe lucruri despre el si nu mai e copilul acela nevinova in mintea mea a inceput sa uite de unde a inceput. ca inainte sa ajunga cine e acum cersa la un magazin asa sunt vedele:-J:-Jsi chiar credeam ca este un model:-J:-Jsadsadsadhappyhappyhappy

| TheHGlife explică:

Deci eu nu ma supar cu nici un raspuns. fiecare are parerea lui de exemplu tu nu poti sa-mi spui sa ma uit la filme horror daca mie nu imi plac, doar tie iti plac. astept alte pareri. oricum canta misto parerea mea. si app primul comentariu l-am mai citit undeva cred ca pe wikipedia...

| Mihaela_5169 a răspuns:

E prea...ciudat nu imi place deloc
Sunt de acord cu ceara.

| Mara15 a răspuns:

Pai nu cred ca iti va placea urmatoarele cuvinte.Recunosc Justin Bieber are o voce foarte ''interesanta'', in sensul bun al cuvintului, dar din cauza varstei este iubit si te aproape toate fetele de pe Terra. Dar este urat de aproape toti baietii de pe Terra.Cantecele lui sunt foarte frumose dar parca nu il pot vedea cantadu-le.Cum sa spun...este prea "copil" pentru acele versuri.Stiu ca are 15/16 ani dar aia nu-i mult. Te rog nu o lua in parere de rau dar cred ca e o faima trecatoare, dar e numai parerea mea te rog sa nu te superi pe mine.Si da imi place cum se inbraca, dar ai sa vezi peste cateva generati lumea noua il va arunca la gunoi.Cum s-a intamplat si cu cantecele vechi care chiar insemnau muzica, care nu erau doar versuri fara sens scrise pentru bani. Ai sa vezi. Daca mai e un fan Justin Bieber care citeste aacest comentariu si mie prieten VA ROG NU VA SUPARATI PE MINE! Multumesc! happy Scrisa de Costin Mara
13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' cine mai e si asta? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rooooooooooooooooooooooooooog nu mai pronunta numele ala il urasc (scuze daca te-am suparat ). ps sunt fata si nu-mi place de loc de el cand am auzit prima data o melodie de-a lui am crezut ca e o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place justin bieber cum se imbraca si frizura lui imi place de el sunt fanul numarul unu cei care nu e fanul lui sa nu asculte muzica lui i love you justin bieber my name alexandra goodbye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca el nu are voce de fata sunt prosti cei care zic asa ceva despre el canta bine se imbraca bine daca nu iti place de el lasa-l si nu mai spune ca are voce de fata de rog mult i love you justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber este cel mai dragut imi place mult freza lui adica imi place totul la dinsu... I Love Justin Bieber (inlove)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E supe tare; e frumos rau imi place cum canta; cum se imbraca si as vrea sa fiu cu el. cine nu ar vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi place mult cum canta si cum se imbraca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca il placi dar nu pentru mult timp te vei plictisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cum se imbraca Sisunt cel mai mare fan al lui.
Scris de ralllllluuuuuuuucccccccccaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie cum se imbraca dar cel mai mult imi plac scheitarii pe care ii poarta am si eu scheitari in gen ca ai lui...

| wHo a răspuns:

Mda ascultam si meu justin bieber da acum nu prea mai ask m-am cam plictisit! Appp imi place freza lui!happydevil