| FloriiDirectioner a întrebat:

Ce parere aveti despre KFClove struck...Ma voi duce la sf.lui octombrii cu coleg de clasa in excursie si vom manca la KFC din cate am auzit multora le place, deci ce parere aveti despre KFC?

Răspuns Câştigător
| RainbowAndra a răspuns:

Eu am mancat si imi plac foarte mult. Eu comand cartofi prajiti, cotoaie sau alte parti din pui iutzi, cateodata si un sucwinking
Daca nu-ti place mancarea iute, iei neiuti laughing, dar sunt mai bune alea iuti ca am mancat din fiecare.
Pofta buna pentru cand vei manca KFC :*, apropo mie mi se par mai bune decat Mc Donald.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt bune...dar sincer? prefer burger king

| elasexygagica a răspuns:

Ador KFC love struck au mancare delicioasa:Xlove struck:X

| RainbowAndra a răspuns:

Apropo, acum au aparut si sandvisuri, poti sa comazi un sandvis daca vrei happy