| NicoNicoo a întrebat:

Ce parere aveti despre lady gaga?

eu cred ca e cea mai originala vedeta

adica are stil propriu

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Da este chiar una dintre putinele vedete originale. Multe ``vedete`` de la noi au incercat sa-i copieze stilul dar n`au putut oh go on sa recunoastem, suntem vraiste la capitolul ``originalitate`` straight face

8 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Asa ehappy stil propriu bine spus...happyare melodii dragutehappy

| lays a răspuns:

Nu e chiar stilul ei. a furat ceva si de la tipa aia de culoare.nu i-am retinut numele. oricum imi place foarte mult.sunt fanbig grinbig grindar de kesha ce parere avetibig grin?

| Flav a răspuns:

Doamne pazeste-ne.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Lady Gaga si Rihanna ar mai fi. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna, in mare, despre ea.Are melodii "cu priza" la public, unele dintre ele(Poker face, spre exemplu)sunt foarte reusite. Cea mentionata mai sus imi place fparte mult, Bad romance o ascult ori de cate ori o vad pe la televizor(la calculator obisnuiesc sa ascult alte melodii)iar Telephone mi se pare destul de ok, in lipsa de altceva, in ciuda faptului ca nu e deloc genul meu.Desi foarte extravaganta, apreciez originalitatea ei, exceptand momentele in care e vulgara.Imi plac unele tinute cum ar fi:
http://www.alexandchloe.com/news/ac_lady_gaga_pokerface.jpg
http://live.drjays.com/wp-content/uploads/2009/10/GagaMonsterBall.jpg -e foarte interesanta;))
http://superqueen.files.wordpress.com/2009/11/mirror.png?w=480&h=538 Mai erau, dar nu mi le amintesc acum;)).

| Lolly94 a răspuns:

Poi... e adevarat ca are un stil propriuhappy are unele videoclipuri mai crazy, este creativa si are imaginatiehappy

| KimY a răspuns:

Chiar imi plac melodiile ai si ai dreptate are un stil unicat!winking

| Petronela a răspuns:

O urasc