| maryandeeutza a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele sava si lazar deoarece sunt nehotarata unde sa merg

4 răspunsuri:
| Azazell a răspuns:

Eu pana in clasa a 8a am fost intr-un colegiu asemanator(Colegiul National Traian ) si este foarte ok sa fii intr-un liceu de renume.Ai Libertate tot ce iti doresti ..Chestia este ca trebuie sa ai bani pentru cadouri..etc.Orikm daca te duci du-te la filologie, deoarece iti distrugi 4 ani din viata la mate info.Eu sunt intr-un liceu din Buc cu media de aproape 8 si la profilul real fiecare copil are cateva corigente si raman repetenti o gramada... oricum daca ai medie, du-te in Sincai, Lazar, Sava. Sper ca te-am ajutat

| maryandeeutza explică (pentru Azazell):

Da eu intrebam daca sa ma duc in sava sau in lazar ca am auzit ca in lazar sunt numai fitosi si in plus la sava am vreo 4 prieteni si au zis ca la sava sunt copii de treaba

| maryandeeutza explică (pentru Azazell):

Dar u ce ai alege dintre sava si lazar ca eu nu stiu ce sa fac ca am auzit numai pareri proaste despre lazar (la care voiam sa merg initial) si la sava am cativa prieteni care au zis ca e super ok si nu mai stiu ce sa cred

| maryandeeutza explică:

Deci eu as vrea la sava sau la lazar dar despre lazar am auzit ca sunt fitosi si nu sunt prea ok copii si in plus la sava am 4 prieteni care au zis ca acolo toti copii sunt de treaba dar nu stiu ce sa fac