| sorin a întrebat:

Ce parere aveti despre litoralul romanesc si despre unele plaja care in cativa ani nu or sa mai fie?

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Kalitate 0 si preturi prea mari

| MisterKat a răspuns:

E o bataie de joc ceea ce e in litoralul romanesc. Multe manelisme, kitsc-uri, prost gust, lipsa de bun-simt, mizerie. asta e Romania, oameni buni!

| MisterKat a răspuns:

E o bataie de joc ceea ce e in litoralul romanesc. Multe manelisme,kitsc-uri,prost gust,lipsa de bun-simt,mizerie.. asta e Romania,oameni buni !

| romina_7963 a răspuns:

Litoralul romanesc ar putea fi un loc turistic foarte frumos, dar nu are cine sa se ocupe de el...Romanul mai mult isi bate joc decat sa faca un lucru bun.

| cucubauuu a răspuns:

Litoralul e frumos, pacat ca e populat de romani

| apashuu a răspuns:

Litoralul ar fi foarte frumos daca nu ar fi romanesc...in general romanul nostru uita ca mai vin si altii dupa el... un pic daca ne am schimba mentalitatea eu zic ca am face din litoralul romanesc o atractie si mai si ...despre plajele care in cativa ani nu o sa mai existe ce pot sa zic decat ca imi pare ff rau...sunt locuri extraordinar de frumoase dar si-a bagat romanu coada si...continuare o stiti...pacat k suntem asa sad... dar poate ne vom trezii si noi chiar daca va fi prea tarziu macar sa invatam cv.