| ilovegreeneyes a întrebat:

Ce parere aveti despre Madalina manole? va placut cum a cantat? are o voce super!(adica a avut )oricum (piesa suflet gol e super)

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ca artista e de apreciat
Ca om, insa nu ma pot abtine sa nu o condamn pentru ce a facut

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Ehh da, piesa aia o ador dar mai este o melodie de la natalia barbu, suflet gol. si aia imi place tare multhappy

| Emma a răspuns:

Sincer imi pare ffff rau despre ce s a intamplat, dar a fost dorinta ei si nimeni nu mai poate schimba nimic
Cat despre piesa. e geniala
Regret ca nu am ascultat si inainte sa moara!

Pa-pa!

| Valentina_9489 a răspuns:

Mie se pare super sh mie imi plk mel, dai funda?