| Rubi91 a întrebat:

Ce parere aveti despre magazinele online? Ar fi o afacere buna? Ce produse credeti ca se cauta mai mult in astfel de magazine? (Am mai pus intebarea si la alta categorie dar nu prea raspunde nimeni, decat la anumite categorii).

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Pai, este o afacere renabila, din multe puncte de vedere.Se cumpara de obicei produse electrocasnice, electonice, haine, machiaje si diverse lucruri.Marile supermarket-uri cum ar fi metro sau real(de exemplu) au astfel de afaceri pe internet pentru persoanele care nu au timp sa mearga la cumparaturi.Asa ca multa lume cumpara si alimente online, care vin prin curierat